Konferencja ,,Taru Of Wisdom” powstała z myślą o szerzeniu informacji z zakresu wiedzy alternatywnej oraz prowadzeniu warsztatów i szkoleń, mających potencjał dogłębnej przemiany życia ludzkiego.

Istnieje wiele osób posiadających niezwykłą wiedzę i zdolności, mogące pomóc innym w codziennym życiu. Na świecie jest także mnóstwo ludzi mogących skorzystać z tej wiedzy, dając sobie możliwość spojrzenia na problemy i rozwój z szerszej perspektywy.

Jedyne co należy zrobić, aby mogło do tego dojść, to stworzyć odpowiednie warunki. Tym właśnie zajmuje się nasz zespół.

Jeżeli odwiedzasz tę stronę, z pewnością nie trafiłeś na nią przypadkowo i tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz z tej niezwykłej szansy na gruntowną przemianę osobistą, która doprowadzi Cię do odkrycia drzemiącego w Tobie potencjału.

Być może to właśnie prelegenci konferencji ,,Taru Of Wisdom” udzielą Ci odpowiedzi na pytania, które od zawsze w sobie nosiłeś.

Przychodząc na organizowane przez nas wykłady i warsztaty będziesz mógł spotkać się z takimi dziedzinami wiedzy jak: psychologia, medycyna niekonwencjonalna oraz rozwój duchowy. Łączymy świat nauki i ducha.

Nie ograniczaj się tylko do wiedzy, która już posiadasz; zrób przestrzeń w swoim życiu, aby zobaczyć więcej. Niech jego tajemne strony staną przed Tobą otworem, abyś mógł wybrać właśnie to, co jest dla Ciebie najbardziej istotne.

Głęboko wierzymy, że zasługujesz na to, aby być świadomym. Świadomym własnej wyjątkowości.