Rozwój duchowy

Rosa Branco: Uzdrowicielka z NASA

W tym odcinku moim gościem jest Rosa Branco – uzdrowicielka, medium i wieloletnia pracowniczka NASA.

Rosa Branco-Rosmaria DaSilva Machado (Rosa Branco) od dziecka Rosa miała kontakt ze światem duchowym. Gdy miała dwa lata, poparzyła się gorącą kawą. Wtedy po raz pierwszy zemdlała i wyszła z ciała. Obserwowała, co się w tym czasie wokół niej działo i zapamiętała cały swój pobyt po tamtej stronie. Była przy niej duchowa istota, która emanowała bezwarunkową miłością. Ten moment okazał się dla niej przełomowy, gdyż po tym zdarzeniu zaczęła postrzegać podobne byty. Jedyną osobą, z którą mogła podzielić się nowym spojrzeniem na świat, była jej matka – bardzo wrażliwa osoba o silnej intuicji. Mimo trudności związanych ze swoim ponadzmysłowym postrzeganiem i doświadczaniem, Rosa ukończyła szkołę średnią i rozpoczęła studia na Uniwersytecie w Massachusetts.

Po ukończeniu studiów inżynierskich Rosa rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych pracę dla Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA). Brała udział w wielu poważnych projektach, m.in. uczestniczyła w programie promów kosmicznych oraz zajmowała się teleskopem Hubble’a. Pod koniec swojej dwudziestoletniej kariery w NASA zarządzała już grupą ponad 200 osób. W tamtym czasie była jedyną kobietą na tak wysokiej pozycji kierowniczej. Bezustannie żyła pomiędzy światem nauki i ducha. Wielu współpracowników w Agencji zdawało sobie sprawę z jej daru i korzystało z jej pomocy. W pewnym momencie jeden z opiekunów duchowych Rosy poradził jej, aby zakończyła swoją pracę w NASA, ponieważ nie realizowała się tam w pełni.

Jednak Rosa, osiągnąwszy sukces w wielu sferach życia, zignorowała przekaz. Po wielu latach od tamtego wydarzenia u Rosy zdiagnozowano raka macicy. W międzyczasie z kolei u jej matki wykryto raka piersi. W tym samym czasie Rosa podjęła długo odwlekaną decyzję o rozwodzie z mężem. Był to dla Rosy bardzo trudny okres. Zaczęła więc modlić się z intencją otrzymania drugiej szansy. Ponownie usłyszała głos, doradzający jej odejście z pracy. Na dwa tygodnie przed zakończeniem współpracy z Agencją, idąc korytarzami NASA, Rosa przeniosła się w inną rzeczywistość. Miała wizję Jezusa, który powiedział, że ją przygotuje i uzdrowi. Po powrocie do zwykłej rzeczywistości zaczęła widzieć więcej niż do tamtej pory. W ciągu dwóch tygodni odeszła z pracy, a półtora roku później była już zdrowa. Nie musiała poddawać się operacji ani też korzystać z radioterapii i chemioterapii.

W poszukiwaniach ratunku dla matki trafiła na kogoś, kto okazał się bardzo pomocny również dla niej samej – na jej drodze stanął Brazylijczyk Joao Teixeira de Faria, zwany Janem od Boga. Według wielu jest on największym uzdrowicielem naszych czasów. W ciągu około 50 lat pomógł ponad 8 milionom osób cierpiących na różne choroby. Podróżują do niego tłumy ludzi z całego świata. Jedną z nich była także Oprah Winfrey, znana amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka. Rosa została osobistym tłumaczem Joao i towarzyszyła mu w podróżach do Stanów Zjednoczonych, Europy i Nowej Zelandii. Aktualnie podróżuje po świecie, prowadzi warsztaty, sesje indywidualne i seanse zbiorowego uzdrawiania. Pracuje jako medium i uzdrowicielka. Pomaga również dzieciom na Filipinach, finansując z własnych środków akcję ich dokarmiania. Mieszka w Waszyngtonie.

Dlaczego warto obejrzeć:

W naszej rozmowie Rosa wspomina swoje doświadczenia świata duchowego, z którym zetknęła się już w okresie wczesnego dzieciństwa. Z ciekawością poruszamy wątek jej wieloletniej pracy w USA NASA, o jej wyjątkowej roli w Agencji Kosmicznej, o powodach jej decyzji o opuszczeniu wymarzonej pracy, a nawet… pytamy o istnienie istot pozaziemskich. Z wielkim poruszeniem Rosa opisuje swoją wizję Jezusa i wszystkiego co jej przekazał. Zagłębiamy się też w jej współpracę z Janem od Boga, ich wspólną podróż do Nowej Zelandii, a także w prowadzone przez nią seminaria i sesje uzdrawiające.

O czym i kiedy w wywiadzie:

1:54 Pierwsze doświadczenie świata duchowego
5:33 Wizje z dzieciństwa
7:40 Zdolności pozazmysłowe w rodzinie Rosy
8:52 Praca marzeń: Agencja Kosmiczna Stanów Zjednoczonych NASA
13:35 Fenomen UFO w NASA
15:21 Relacje Rosy ze współpracownikami
19:29 Rozstrzygająca diagnoza i decyzja o odejściu z pracy
25:27 Spotkanie z Jezusem
33:38 Jan od Boga i pobyt Rosy w Casa de Dom Inacio
42:09 Podróż Rosy z Janem od Boga do Nowej Zelandii i tatuaż od plemienia Marosyów
50:41 Aktywność Rosy jako uzdrowicielki i jej rola w ONZ
58:25 Rosa o Polsce i o Polakach
01:02:22 Duchowa inicjacja Rosy
01:09:12 O seminariach i grupowych uzdrowieniach prowadzonych przez Rosę
01:12:56 Co będąc tu i teraz Rosa chce przekazać naszym widzom?

Rosa Branco

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *