Patryk Zastempowski

Nazywam się Patryk Zastempowski jako mgr. psychologii i dziennikarz z pasji pomagam innym odkryć nową perspektywę w postrzeganiu siebie w świecie istniejących możliwości.

Współpracuję z wieloma znaczącymi ludźmi z różnych dziedzin wiedzy. Otrzymuje od nich odpowiedzi na ważne życiowe pytania poprzez inspirujące wywiady, które mam okazję z nimi przeprowadzić.

Pragnę Ci przedstawić historię moich wyjątkowych gości, w taki sposób abyś poprzez ich życiowe doświadczenia mógł odnaleźć nową perspektywę postrzegania siebie i otaczającego Cię świata w obszarach: rozwoju osobistego i duchowego, zdrowia oraz biznesu.

Program ten dedykuję wszystkim osobom, które szukają swojego miejsca w życiu oraz tym, którzy wiedzą w którym kierunku chcą podążać ale nie potrafią ruszyć z miejsca poprzez problemy, które ich blokują.

Robię to, ponieważ doświadczyłem, jak ważna jest odpowiednia osoba z odpowiednią wiedzą, która pojawia się w odpowiednim momencie naszego życia – kiedy jesteśmy gotowi na zmiany.

A wszystko przez to, że jako nastolatek zmierzyłem się z ciężką depresją wywołaną nałogami i różnymi bolesnymi doświadczeniami. Próbując wyjść z emocjonalnego ,,piekła” i stanu pomieszania, zacząłem ,,szukać” i dzięki temu spotykać na swojej drodze wyjątkowych ludzi, którzy swoim przykładem i wiedzą pokazali mi jak może być inaczej.

Dzisiaj z perspektywy 12 letniej pracy nad sobą uważam, że studium historii danego człowieka a także jego eksperckiej wiedzy jest głębokim źródłem inspiracji do zmiany swojego życia. Dlatego postanowiłem stworzyć ten program.

 

Nazywam się Cornelia Grzemska od wielu lat podążam ścieżką poznania ludzkiego potencjału i naszej duchowej natury. 

Od 19 lat prowadzę warsztaty rozwoju duchowego. 

Moją główną motywacją w życiu i pragnieniem było zawsze pomaganie i uświadamianie ludziom jak bardzo jest ważne odkrywanie siebie i poznanie swojej duchowej natury. 

Człowiek jest tak cenny jak jego wartości.

W serii ,,Ponadczasowych pytań” pragniemy Ciebie drogi widzu, wprowadzić w intymny świat naszych wyjątkowych gości. Dzięki temu będziesz mógł poznać ich wewnętrzne wartości oraz pogląd jakim się w życiu kierują.

Wierzymy, że dzięki temu będziesz mógł/a w tej rozmowie znaleźć część siebie i być może uzyskać wskazówki i inspirację do zmiany swojego życia.

www.corneliagrzemska.com