Rozwój duchowy

Krzysztof Jackowski – Zawód: Jasnowidz

W tym odcinku moim gościem jest Krzysztof Jackowski – najsłynniejszy jasnowidz w Polsce i jeden z najlepszych przedstawicieli swojej profesji na świecie.

Krzysztof Jackowski (ur. 1 czerwca 1963 r.) zajmuje się jasnowidzeniem od ponad 20 lat. Pomagając policji z całej Polski rozwikłał wiele spraw kryminalnych, co potwierdzają liczne oficjalne dokumenty.

Do tej pory Krzysztof Jackowski pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków, takich jak sprawy zagubionych dzieł sztuki, zwierząt, czy dokumentów. W zakres jego działalności wchodzi doradztwo życiowe, biznesowe, partnerskie (uczuciowe) i zdrowotne. Na codzień odnajduje skradzione mienie (rzeczy wartościowe, pojazdy, itp.), a także opisuje przyszłe losy człowieka. Jest jedynym w Polsce jasnowidzem, którego skuteczność została niejednokrotnie potwierdzona przez policję.

Krzysztof Jackowski znany jest również z udziału w Eksperymencie Jasnowidz emitowanym w telewizji Polsat w 2001 roku, gdzie jego niezwy niezwykłe zdolności udokumentowano na wizji. Podczas programu realizowanego przez japońską telewizję, Krzysztof Jackowski brał udział w „pojedynku” jasnowidzów, w wyniku którego został okrzyknięty przez Japończyków najlepszym jasnowidzem świata. Występował również w innych programach i audycjach, a także stał się bohaterem wielu artykułów prasowych.

Dlaczego warto obejrzeć:

W naszej rozmowie, Krzysztof wyjaśnia czym jest fenomen jasnowidzenia, kiedy pojawiła się jego pierwsza wizja i jak ona wyglądała.
Z wielkim zaciekawieniem słuchamy jak opowiada o swojej tęsknocie za kosmosem, filozofii życia oraz i opinii na tematy takie jak reinkarnacja, czy przeznaczenie. Krzysztof nawiązuje też do swojego pobytu w Japoni i z szacunkiem odnosi się do panujących tam obyczajów. Zdradza w jaki sposób wykonuje wizje, podkreślając swój zdrowy stosunek do jasnowidzenia.

O czym i kiedy w wywiadzie:

02:10 Czym jest jasnowidzenie?
04:47 Tęsknota za kosmosem
06:34 Moment który zmienił wszystko
12:54 Reinkarnacja
14:01 Filozofia życia
19:35 Pierwsza wizja
26:14 Czy nasz los jest z góry przesądzony?
26:52 Jasnowidzenie
31:05 Dusza zmarłego, a odnajdywanie ciała
36:35 Nietrafione wizje

Krzysztof Jackowski

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *