Katarzyna Dziubałka
Biznes

Katarzyna Dziubałka – Wielka Wymiana Kontaktów

W tym odcinku moim gościem jest Katarzyna Dziubałka – kobieta przedsiębiorcza, organizatorka największych konferencji networkingowych w Polsce, a także prelegentka na licznych konferencjach dla kobiet.

Katarzyna Dziubałka jest pomysłodawczynią i główną organizatorką konferencji networkingowych – w tym Wielkiej Wymiany Kontaktów, skupiającej przedsiębiorców z całej Polski, a także Twoja Pasja, Twoja Firma, którą zaczęła organizować w 2013 roku.

Studiowała na czterech uczelniach wyższych: Uniwersytecie Warszawskim, SGH, University of Surrey oraz Getulio Vargas (Brazylia). Pięć lat spędziła pracując dla międzynarodowej korporacji, gdzie zarządzała zespołami projektowymi. W tym czasie zaczęła organizować konferencje dla kobiet przedsiębiorczych, co przerodziło się w jej własną firmę.

Społeczność, którą zbudowała wokół stworzonych przez siebie marek (Twoja Pasja, Twoja Firma oraz Inspirująco dla Kobiet) liczy już ponad 20 tysięcy osób.

Ukończyła Szkołę Liderek, a także liczne kursy biznesowe u polskich i zagranicznych trenerów, rozwijając swoją fascynację zen coachingiem, rozwojem osobistym i duchowym. Uwielbia łączyć ludzi i jest zwolenniczką prowadzenia biznesu opartego na pasji i naturalnych talentach. Od 2016 roku jest również redaktor naczelną magazynu i portalu kierowanego do kobiet przedsiębiorczych, www.liderka.pl. Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą biznesową.

Dlaczego warto obejrzeć:

W naszej rozmowie Kasia opowiada o Wielkiej Wymianie Kontaktów oraz o wszystkim co fascynuje ją w tworzeniu tego typu konferencji. Wyjaśnia do jakiego grona osób kieruje organizowane przez siebie spotkania, a także jak wynieść z nich jak najwięcej. Z ciekawością słuchamy opowieści o aspiracjach Kasi do bycia niezależną oraz pasji i szansach jakie daje nam samo życie. Oprócz tematyki biznesowej, Kasia zabiera nas w wewnętrzną podróż poprzez rozwój duchowy, podejście do życia i zen coaching. Na zakończenie dowiadujemy się w jaki sposób możemy sami zacząć zarabiać na swojej pasji.

O czym i kiedy w wywiadzie:

01:38 Czym jest Wielka Wymiana Kontaktów?
02:30 Geneza Wielkiej Wymiany Kontaktów
05:13 Praca w korporacji
08:50 Współpracownicy Kasi
09:25 Do kogo skierowana jest Wielka Wymiana Kontaktów?
11:37 Co jest najcenniejszego w Wielkiej Wymianie Kontaktów?
13:45 Czy nawiązane kontakty owocują poza konferencją?
14:43 Dobór prelegentów
15:36 Misja konferencji
20:20 Aspiracja do bycia niezależną
22:06 „Raut” z Liderką Biznesu
24:48 Klucz dotarcia do klienta
25:22 Jak widzieć szansę i jak ją wykorzystać?
29:20 Zen Coaching
33:14 Świat biznesu a rozwój duchowy
37:35 Rola marzeń w życiu człowieka
41:55 Jak zarabiać na swojej pasji?
44:10 Co będąc tu i teraz Kasia chce przekazać naszym widzom?

Katarzyna Dziubałka

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *