Rozwój duchowy Rozwój osobisty

Anna Choińska – Gesty miłości w służbie życia©

W tym odcinku moim dzisiejszym gościem jest Anna Choińska – wieloletni nauczyciel Nowych Ustawień Rodzin w Ciszy metodą Berta i Sophie Hellinger oraz Terapii Mocnego Trzymania według Jiryny Prekop.

Anna Choińska – od wielu lat prowadzi warsztaty oraz sesje indywidualne z zakresu Nowych Ustawień Rodzin w Ciszy metodą Berta i Sophie Hellinger.

Posiada również praktyczną i wieloletnią wiedzę z zakresu „Pojednanie z Rodzicami w wizualizacji według etyki Prekop, które jest elementem „Szkoły Miłości w Rodzinie według Jiriny Prekop”.

Umiejętności i doświadczenie na temat ustawień wg Berta i Sophie Hellinger oraz Terapii Mocnego Trzymania według Prekop zdobyła podczas wielu godzin warsztatów, seminariów, wykładów otwartych, spotkań treningowych zarówno w Polsce, jak i za granicą u boku takich nauczycieli jak B. Hellinger, S. Hellinger, J. Prekop, G. Walper, W. Deusser, H. Hinrichs, G. Schricker, I. Kutschera, M.V von Kibed oraz Andrea Drohla.

Prowadzi w Polsce warsztaty łączące Nowe Ustawienia Rodzin według Berta Hellingera oraz Terapię Mocnego Trzymania według Jiriny Prekop pt: Wracam do domu Mamo, wracam do domu Tato, poszerzając powyższe techniki o nowe, autorskie koncepcje pracy z polem rodu w nurcie HeartAwareness© [PrzebudzenieSerca] Jest nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, tłumaczem języka niemieckiego, specjalizacja: ustawienia systemowe metodą Berta Hellingera.

Zorganizowała lub organizuję warsztaty w Polsce z zakresu terapii systemowej oraz Terapii Mocnego Trzymania dla: Berta i Sophie Hellinger, Jiriny Prekop, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Güntera Schrickera, Heiko Hinrichs, Andrei Drohli.

Jest tłumaczem pozycji książkowych z zakresu metody Nowych Ustawień Hellinger sciencia®: „Miłość Ducha” (wyd. Czarna Owca) , „ Podwójne spełnienie”, „Jak odzyskać i zachować zdrowie” ( wyd. Sursum)

Jest współtwórcą Szkoły Nowych Ustawień Rodzin w Ciszy według Berta i Sophie Hellinger – Hellingerowska Szkoła Życia oraz była jednym z jej nauczycieli – specjalizacja: uzdrowienie przerwanego pierwotnego ruchu ku Rodzicom oraz superwizja pracy systemowej z rodziną w sesjach indywidualnych.

Założyła i prowadziła w Polsce Szkołę Ustawień Rodzin z elementami szamańskimi dla Andrei Drohla.

Na zlecenie Państwa Hellinger współtworzy polską oficjalną stronę Berta i Sophie Hellinger: www.hellingerpolska.pl Przyczyniła się również do powstania polskiej oficjalnej strony Jiriny Prekop: www.prekop.pl Od roku 2016 jest Szefową Instytutu na rzecz Pojednania w Rodzinie we współpracy z Instytutem Jiriny Prekop w Polsce, a od 2019 we współpracy z Instytutem Jiryny Prekop w Meksyku.

Dlaczego warto obejrzeć:

W naszej rozmowie Anna opowiada o tym jak w jej życiu pojawiały się ustawienia systemowe Berta Hellingera i terapia mocnego trzymania wg. Jiryny Prekop. Zabiera nas w podróż po tajemnym świecie duchowych porządków opisując na czym polegają te dwie metody, czym jest fenomen pola oraz co to znaczy mieć uzdrowione relacje z rodzicami. Szczerze opowiada o swojej drodze do rodziców oraz o chorobie z którą musiała się zmierzyć. Anna dotyka także bardzo istotnych kwestii dotyczących relacji dzieci z rodzicami, opisując jakie konsekwencje może mieć wyparcie rodziców ze swojego życia, rozwód a także byciem w służbie. Z wywiadu możemy się również dowiedzieć jaki wpływ na nasze życie mają zmarłe dzieci, które pojawiły się w naszej rodzinie. 

Jeżeli chcesz poznać drogę do głębokiego szczęścia, spokoju i harmonii w  swoim życiu z pewnością ten wywiad jest dla Ciebie, gdyż Anna wskazuję drogę do pierwotnego źródła tych uczuć – ramion naszych rodziców.

O czym i kiedy w wywiadzie:

4:27 Pierwszy kontakt z ustawieniami systemowymi wg. Berta Hellingera i terapią mocnego trzymania wg. Jiryny Prekop

9:00 Na czym polegają te dwie metody?

14:03 Czym jest pole?

16:34 Co to znaczy mieć uzdrowione relacje z rodzicami? W jaki sposób to się objawia?

21:12 Co to znaczy być w służbie?

25:36 Ile trwała Ani droga do jej Rodziców?

33:54 Czy jako dorosłe osoby jesteśmy w stanie nadrobić braki z przeszłości?

35:00 Czy w terapii mocnego trzymania muszą uczestniczyć rodzice? Czy wystarczą reprezentanci?

40:23 Jakie skutki ma wyparcie rodziców z naszego życia?

43:18 W jaki sposób dzieci molestowane, maltretowane przez swoich rodziców, mogą do nich odnaleźć drogę powrotu?

49:19 Co dzieje się w dziecku, kiedy rodzice biorą rozwód?

53:55 W jaki sposób postawić granicę rodzicom, którzy zbyt dużo wymagają od swoich dzieci?

1:04:13 Co się dzieje w dziecku, kiedy jeden rodzic mówi źle na drugiego?

1:10:45 Jaki wpływ na rodzine mają dzieci: zmarłe, poronione, usunięte?

1:24:15 O Instytucie na rzecz Pojednania w Rodzinie.

1:25:04 Aktywność zawodowa Anny Choińskiej w internecie.

1:26:43 Co będąc tu i teraz Ania chce przekazać widzom?

 

 

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *